Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/digital/domains/losiowisko.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Regulamin | Gospodarstwo Agroturystyczne "Łosiowisko"

Regulamin

§ 1

1. Pokój gościnny wynajmowany jest do użytku gości na doby.
2. Na potrzeby wynajmu doba rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o godzinie10.00.
3. Gość może korzystać bez dodatkowej opłaty z pokoju w godzinach wcześniejszych, jeżeli pokój jest wolny.
4. Gość ma prawo pozostawienia swojego bagażu lub sprzętu turystycznego w miejscu wskazanym przez gospodarza, do końca ostatniego dnia pobytu, bez dodatkowej opłaty.

§ 2

1. Liczba dni pobytu określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którym jest dokonanie przedpłaty przez gościa w wysokości 30% wartości całości zamówienia. Pozostałą kwotę gość wpłaca w dniu przyjazdu.
2. Życzenie przedłużenia pobytu gość powinien złożyć najpóźniej na dzień przed upływem termin najmu. Pod warunkiem ze pokój nie został wynajęty innemu gościowi.

§ 3

1. Gość powinien używać pokoju zgodnie z jego przeznaczeniem, to znaczy dla własnych potrzeb zamieszkania i wypoczynku.
2. W godzinach 22.00 do 7.00 w pokojach należy zachować ciszę.
3. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających gościa jest zabronione ,chyba że gość uzgodni tę kwestię z gospodarzem.

§ 4

1. Sprzątanie pokoju odbywa się samodzielnie przez gościa .Środki do sprzątnięcia pokoju udostępnia gospodarz.
2. Korzystanie i odpłatność ze sprzętu i urządzeń dodatkowych / suszarnia grzybów, zadaszenie ogniskowe, warsztat, łódka, rowery i inne / jest ustalane na zasadach odrębnych z gospodarzem.

§ 5

1. Gospodarz odpowiada za rzeczy wniesione do pokoju, lub pozostawione w innym, przeznaczonym do tego miejscu, jeżeli szkoda w tych rzeczach nastąpiła z jego winy.
2. Gospodarz wyznacza miejsce postoju środka transportu Gościa, lecz nie odpowiada za szkody wyrządzone przez osoby trzecie.
3. Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia pokoju i jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada.
4. Gość korzystając z kuchni zmywa po sobie naczynia i pozostawia w niej porządek.

§ 6

1. Ze względu na możliwość uszkodzenia instalacji, i związane z tym bezpieczeństwo pożarowe, bez uzgodnienia z Gospodarzem można używać jedynie tych odbiorników prądu, które znajdują się na wyposażeniu pokoju.
2. Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucz do pokoju, który powinien zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamka.

Życzymy przyjemnego pobytu.