Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/digital/domains/losiowisko.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Rowerem po okolicy | Gospodarstwo Agroturystyczne "Łosiowisko"

Rowerem po okolicy

Rowerem po okolicy

Chcesz zaznać ciszy i spokoju, ale nie umiesz, po prostu wylegiwać się na leżaku?
Podróże jednośladem sprawiają Ci przyjemność?
Lubisz aktywnie zwiedzać i podziwiać otoczenie?
to jest oferta dla Ciebie 🙂

Pomorze środkowe obfituje w niezliczoną ilość rezerwatów, pięknych widoków leśnych i zbiorników wodnych, które z powodzeniem można poznawać podczas wypraw rowerowych. W naszej okolicy nie brakuje takich atrakcji, dlatego specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy tę ofertę.

Korzystając z naszego pakietu możesz bez żmudnych poszukiwań, wybrać się na „rowerowy wypoczynek” i delektować się tym co ma do zaoferowania nasza okolica.

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę tras od 25 do 45 km, które każdy przeciętny kolaż pokona jednego dnia, napawając się urokami okolicy. Dzięki temu codziennie możesz wybrać, taki dystans na który akurat masz ochotę. Dodatkowo w razie potrzeby trasy możemy modyfikować.

Trasa zawierająca znaczny fragment lokalnego szafirowego szlaku na którym znajdują się tablice edukacyjne, zabytkowe kościoły w Koczale i Starznie oraz piękne krajobrazy okolicznej flory. Na trasie znajdują się również liczne miejsca odpoczynku we wsiach jak i nad jeziorami.

Trasa prowadząca w okolice źródeł rzeki Studnicy, gdzie znajduje się ścieżka dydaktyczna. W znacznej części biegnie leśnymi drogami. Dodatkowo na trasie można zobaczyć zabytkowe kościoły w Starznie i Pietrzykowie oraz Rummel Gród.
Na Trasie znajdują się liczne miejsca odpoczynku oraz plaża miejska dla spragnionych kąpieli.

Trasa blisko natury, skupiająca się na walorach okolicznej przyrody. W większości prowadzi przez lokalne drogi asfaltowe do kompleksu jezior – rezerwatów. Na trasie można odpocząć głównie przy zbiornikach wodnych.

Trasa w większości prowadząca lokalnymi drogami asfaltowymi. Po drodze znajdują się zabytkowy kościół w Brzeźnie Szlacheckim i Wałdowie, dwa jeziora labeliowe oraz początki rzeki Wieprzy. Na trasie znajdują się liczne miejsca do odpoczynku.

Trasa przecinająca kilkakrotnie „Rowerowe ścieżki Gochów”. Na trasie znajdują się zabytkowe kościoły w Borowym Młynie i Brzeźnie Szlacheckim, stawy rybne w Upiłce oraz „ścieżka dydaktyczna okolic Brzeźna”.
Na trasie znajdują się liczne miejsca do odpoczynku.

Trasa prowadząca do ścieżki przyrodniczej „Na szlaku kaszubskich jezior i bagien”. W większości przebiega lokalnymi drogami asfaltowymi pośród licznych jezior. Dodatkowo w Brzeźnie Szlacheckim oraz w Borzyszkowym można zobaczyć zabytkowe kościoły.
Jest to stosunkowo trudna trasa ze względu na wielość podjazdów.
Na trasie znajduje się wiele miejsc wypoczynku między innymi nad jeziorem Piasek i Łąkie.

Trasa w znacznej mierze prowadząca „trasą jelenia”, na której przebiegu znajdują się tablice edukacyjne, jezioro Sękacz, rezerwat Cęgi małe, zabytkowe nagrobki na cmentarzu w Koczale oraz zabytkowy kościół w Koczale.
Na trasie znajdują się liczne miejsca odpoczynku m.in. wiaty ogniskowe nad jeziorem i w Starej Brdzie Pilskiej.

Trasa prowadząca w znacznej części urokliwym pieszym szlakiem „doliny Brdy” na którym znajdują się m.in. jezioro labeliowe i kamień papieski. Fragment trasy pokrywa się z trasą wokół jeziora Lipczyno Wielkie.
Na trasie znajdują się liczne miejsca wypoczynku w tym wiaty w Żołnie i nad jeziorem Zielonym.

Trasa prowadząca do zagrody z dzikami w Przechlewku, z czego sama trasa „śladem dzika Maćka” liczy około 8 km. Cała trasa prowadzi przez lokalne drogi asfaltowe jak i leśne drogi pośród uroczych widoków oraz przez rezerwat Bagnisko Niedźwiady i rezerwat Jezioro Krasne.
Na trasie znajdują się miejsca odpoczynku takie jak wiata w Żołnie, dzikarnia w Przechlewku czy ławeczki w Nowej Brdzie.

Pakiet obejmuje:
Nocleg w pokoju z łazienką
Wyżywienie w postaci szwedzkiego stolu (śniadanie i obiadokolacja)
Prowiant na wyprawę rowerową (słodka lub wytrawna przekąska + woda)
Opracowane trasy rowerowe
300 zł/osoba/dzień