Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/digital/domains/losiowisko.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Grzybobranie i przetwory | Gospodarstwo Agroturystyczne "Łosiowisko"

Grzybobranie i przetwory

Grzybobranie i przetwory

Jeśli jesteś miłośnikiem zbierania grzybów lub nie wyobrażasz sobie swojej kuchni bez grzybowych przetworów, nasza oferta jest dla Ciebie.

Agroturystyka Łosiowisko otoczona jest z każdej strony wielkimi połaciami lasów sosnowych i mieszanych obfitujących w bogate runo leśne. Dzięki temu jest to idealne miejsce na wyprawę po grzyby.
już tuż za bramą możesz spodziewać się pierwszych kurek, podgrzybków, kozaków, a nawet borowików. Spacerując z koszykiem po okolicy możesz również natrafić na maślaki, turki, kanie, czasem, pry odrobinę szczęścia znajdziesz rydze lub szmaciaki.

Wybierając się do nas na grzyby gwarantujemy Ci zaplecze do przetworzenia zbiorów, dodatkowo osoby nie mające dotychczas doświadczenia z grzybami i ich przetwarzaniem mogą liczyć na nasze wsparcie merytoryczne. Ze względu na ograniczą dostępność grzybów zachęcamy do skorzystania z Pakietu we Wrześniu i Październiku.

W ramach naszej oferty masz do wyboru dwa Pakiety 3-dniowy lub 7-dniowy.

Pakiet 3-dniowy Pakiet 7-dniowy
2-noclegi w pokojach z łazienkami 7-noclegów w pokojach z łazienkami
wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja)
wsparcie merytoryczne właścicieli wsparcie merytoryczne właścicieli
Mała wyprawka na grzyby (woda, słodkości) Mała wyprawka na grzyby (woda, słodkości)
3 możliwości przetworzenia grzybów (suszenie, marynata, mrożenie) Transport w „tajemne miejsca” właścicieli (3 wspólne wyjazdy)
Słoiki do przetworów 3 możliwości przetworzenia grzybów (suszenie, marynata, mrożenie)
Wieczór przy ognisku z kiełbaskami i smalcem Słoiki do przetworów
Wieczór z sauną i grillem
800 zł/os* 1750 zł/os*