Majówka Mocy 2022

MAJÓWKA MOCY

Zapraszamy na rozwojowe spotkanie wyjazdowe dla rodziców i dzieci

Jesteśmy pasjonatkami celebrowania dobrych chwil oraz aktywnego życia w kontakcie z naturą. Podoba nam się porównanie, że rodzina jest jak naczynie połączone, więc bardzo ważne dla niej a szczególnie dla dzieci, jest poczucie szczęścia i spełnienia rodziców.
Chcemy umożliwić mamusiom i tatusiom odpoczynek, relaks, samorozwój, uważne bycie w relacji z innymi, a ich pociechom spędzenie czasu w atmosferze zabawy, bliskiego kontaktu z rówieśnikami, kreatywnych działań.

Wszystko to w otoczeniu pięknej przyrody, w samym środku bujnego, magicznego lasu, tuż obok przejrzystej rzeczki….
„JEDNĄ Z TAJEMNIC SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA SĄ NIEUSTANNE MALEŃKIE UCZTY”
Iris Murdoch

Termin:
29.04 .2022r.– 03.05.2022r.

Lokalizacja:
Gospodarstwo Agroturystyczne „Łosiowisko” Stara Brda 1 www.losiowisko.pl

Prowadzenie:
Sylwia Domin – rehabilitant, coach, trener metody EFT oraz metody EFT CELLULAR. Poprzez zastosowanie odpowiednich technik uczę radzenia sobie ze stresem, emocjami. Pracuję z klientami nad przekonaniami oraz wydarzeniami z przeszłości, które mogą mieć wpływ na obecne życie. Podczas spotkań prowadzę m.in. medytacje prowadzone oraz ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia uważności.

Jola Jarmułowicz – pedagog, terapeuta pedagogiczny z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci z trudnościami w zakresie pisania i czytania, a także zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży z zakresu rozwijania różnorodnych umiejętności społecznych. W kontakcie z dzieckiem wykorzystuję aktywność fizyczną oraz różnego rodzaju kreatywne działania (origami, rysunek, masy plastyczne i tp).

Ania Netkowska – wolontariusz, psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i ich rodzicami. Prowadzę warsztaty terapeutyczne dla dzieci i młodzieży oraz indywidualne spotkania o charakterze terapeutycznym, najczęściej w oparciu o elementy terapii poznawczo-behawioralnej, techniki relaksacji czy bajkoterapii. W pracy z rodzicami prowadzę konsultacje, poradnictwo oraz różnorodne warsztaty dotyczące kompetencji wychowawczych. Obecnie poszerzam swoją wiedzę o metody komunikacji empatycznej oraz techniki uważności.

Spotkanie adresowane jest do:
Rodziców: mam, tatusiów, którzy pragną w pięknych okolicznościach przyrody, pod kierunkiem specjalistek z pozytywną energią:

 • pogłębić swoje umiejętności połączenia pracy z ciałem i podświadomością,
 • zrelaksować się i odpocząć, w poczuciu, że ich pociecha jest dobrze „zaopiekowana”,
 • nauczyć się medytować lub pogłębić swoje doświadczenia w tym zakresie,
 • poczuć więź wspólnoty z innymi oraz z otaczającą nas naturą,
 • spędzić kreatywnie czas podczas warsztatów,
 • poznać techniki radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami,
 • uzyskać informacje zwrotne oraz wskazówki odnośnie funkcjonowania swojego dziecka od psychologa/pedagoga.

Do ich dzieci w wieku 6-10 lat, które podczas odpoczynku, relaksu i samorozwoju rodziców:

 • spędzą czas w gronie rówieśników, doświadczą relacji w grupie pod opieką dwóch prowadzących- psychologa i pedagoga,
 • doświadczą ćwiczeń, zabaw ukierunkowanych głównie na budowanie adekwatnej samooceny, wzbogacanie umiejętności rozpoznawania emocji, wyrażania ich i radzenia sobie z trudnymi uczuciami (z wykorzystaniem elementów mindfulness oraz jogi i technik bajkoterapii),
 • rozwiną swoją kreatywność poprzez różnorodne art- techniki,
 • doświadczą bliskiego kontaktu z przyrodą, między innymi poprzez różnorodne zabawy na świeżym powietrzu, szczególnie takie, które uczą uważności i życia w tempie slow.

Zapraszamy do zapoznania się ramowym programem weekendu na stronie: www.polemocy.pl

Pytania proszę kierować na adres: majowkamocy@gmail.com lub kontakt@polemocy.pl

Pozdrawiamy i do zobaczenia