Kurs ziołolecznictwa dla kobiet

Głęboko wierzę, że w naszych sercach wciąż tkwi stare dziedzictwo zielarskie. Wiedza akuszerek, babek, szeptuch, zielarek zapisana jest w naszej krwi, w naszych kościach. Wystarczy ją w sobie obudzi.

Otworzyć się na nią, dopuścić do głosu. Podczas czterodniowego kursu ziołolecznictwa będziemy zagłębiać się w tę wiedzę i zdobywać praktyczne umiejętności w zakresie stosowania ziół na każdym etapie naszego życia. Będziemy samodzielnie pozyskiwać zioła, poznawać, smakować i przygotowywać z nich ziołowe remedia, które zabierzesz ze sobą do domowej apteczki. Dokładnie poznasz tajniki sporządzania leków ziołowych, tak abyś po zakończeniu kursu mogła bez trudu przygotować je samodzielnie w domu.

Zaczynamy w czwartek o godz. 16:00, kończymy w niedzielę, posiłkiem, o godz. 14:30.

Podczas warsztatu:

  • dowiesz się jak prawidłowo suszyć i przechowywać zioła
  • dowiesz się dlaczego zioła nie zawsze działają
  • nauczysz się prawidłowo sporządzać ziołowe mikstury
  • nauczysz się rozpoznawać zioła w terenie
  • otrzymasz ode mnie dawkę solidnej wiedzy – właśnie to uczestnicy moich warsztatów cenią we mnie najbardziej – opinie możesz przeczytać TUTAJ
    Serce pęka mi z dumy…

Liczba miejsc: 14.
Koszt udziału w warsztacie: 950 zł. Cena obejmuje wszystkie składniki oraz opakowania na ziołowe mikstury. Dodatkowo koszt noclegów (pokój dwuosobowy) i posiłków (śniadanie – szwedzki stół, obiadokolacja – dwa dania plus deser) 130 zł/doba, czyli łącznie 390 zł. Całkowity koszt udziału to 1340 zł.

Noclegi, w agroturystyce Łosiowisko. W środku lasu, przy rzece. W agroturystyce jest możliwość skorzystania z sauny, zorganizowania ogniska, wypożyczenia kajaków.
Proszę zabierz ze sobą: smakołyki na wspólną ucztę, notatnik i coś do pisania, fartuszek ochronny, wygodne obuwie, serce na dłoni 🙂

Zgłoszenia i pytania: ruta@ziolawpelni.pl
Rezerwacja miejsca na warsztacie po wpłacie zadatku w wysokości 300 zł. O wpisaniu na listę uczestniczek decyduje kolejność zgłoszeń (przy dokonanej wpłacie zadatku).